نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری
مواد معدنی، ماشیـن آلات و تجهیزات وابسته

2 الی 5 اسفندماه 1401
محل نمایشگاه های بین المللی استان سیستان و بلوچستان

نمایشگاه معدن در زاهدان
نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
در این نمایشگاه که توسط شرکت رستاک پادویژن برگزار می شود، دهها شرکت های داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی حضور خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت رستاک پادویژن، سیستان و بلوچستان یکی از استان‌های بزرگ معدنی کشور محسوب می‌شود به‌طوری که از ۶۰ نوع ماده معدنی شناسایی شده در کشور، ۲۸ نوع آن به‌طور قطع در این استان وجود دارد.
سیستان و بلوچستان از حیث داشتن عناصر معدنی فلزی از کم‌نظیرترین استان‌های کشور محسوب می‌شود و بیشترین میزان آهن پلاسری، مس و آنتیموان و طلای کشور را با پراکندگی وسیع دارد.
شناخت مزیت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدن می‌تواند علاوه‌بر هدایت سرمایه‌ها و منابع به سمت بهره‌برداری توان رقابتی در بازارهای بین‌المللی ایجاد کند که این امر در سیستان و بلوچستان به عنوان رنگین کمانی از معادن دور از انتظار نیست. بر این اساس، با توجه به ظرفیت‌های فراوانی که سیستان و بلوستان در حوزه ذخایر معدنی دارد، برگزاری نمایشگاه تخصصی در این استان موثر خواهد بود. شایان ذکر است، معادن مس، آنتیموان، منیزیت، تیتانیوم، کانسنگ طلا، کرومیت و سایر معادن کوچک و بزرگ مقیاس از ظرفیت‌های مهم سیستان و بلوچستان محسوب می‌شوند.
شایان ذکر است این نمایشگاه 2 الی 5 اسفند ماه برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، رزرو غرفه و ثبت نام در نمایشگاه می توانند با 7-8834455-021 و 09120295791 تماس حاصل نمایند.

متالورژی، فولاد،ریخته گری، آهنگری،ماشین آلات و صنایع وابسته-کرمان
فهرست