غرفه سازی

مهم ترین خدمات شرکت غرفه سازی

مهمترین خدمات شرکت غرفه سازی : یک شرکت غرفه‌سازی اگر کار خود را به درستی انجام دهد می‌تواند تنها با یک غرفه نمایشگاه سهم بسیار بزرگی در موفقیت شما ایفا نماید.

مهمترین خدمات شرکت غرفه سازی در بخش اجرایی

1- داشتن مجوز های لازم

در گام اول واحد اجرایی شرکت غرفه سازی باید دارای مجوزهای لازم از سازمان‌ها و نهادهای مربوط باشد. تا با ایجاد فضایی رقابت‌آمیز و سالم شرکت شما را در میان تمام سازندگان غرفه های نمایشگاهی ارتقا دهد و همچنین در این‌ راستا به سایر شرکت‌های مراجعه‌کننده کمک کند که پیشرفت کنند و بهتر دیده شوند.

2- پیروی از قیمت های مصوب برای طراحی غرفه

همچنین باید از قیمت‌های مصوب و خط مشی های سازمان‌ها در مقوله ی قیمت‌گذاری برای طراحی غرفه نمایشگاه و همچنین ساخت یک غرفه نمایشگاهی اصولی پیروی کند.

3- به روز باشد!

تیم اجرایی غرفه سازی باید برای خلق بهترین غرفه های نمایشگاهی به روز باشند و خود را ارتقا دهند. تا با نیازهای جامعه پیش بروند و بتوانند نسبت‌ به پیشرفت بازارها بهترین نتیجه را با یک غرفه سازی با کیفیت به مراجعین خود ارائه دهند.

برای مثال؛ در امر غرفه سازی از متریال‌های باکیفیت و به‌ روز، در کارهای اجرایی خود استفاده کنند تا غرفه نمایشگاهی هم از نظر بصری ایجاد جذابیت بیشتری کند و هم شرکت سفارش دهنده از خصوصیات، ویژگی‌ها و مزیت‌های این متریال بیشترین بهره را ببرند. توجه به این امر حتی در بخش طراحی غرفه نمایشگاهی می تواند بسیار کارگشا و راهنما باشد و به عبارتی دست طراح را باز بگذارد و از طرف دیگر منجر به کاهش هزینه ها شود .

4- جلب رضایت کارفرما

و در نهایت بهتر است مجموعه شرکت غرفه سازی با طراحی غرفه در جهت ایده و خواست مشتریان، رضایت آنها را پس از ارائه ی نتیجه و غرفه نمایشگاهی در میان دیگر غرفه های نمایشگاهی اجرایی بدست بیاورند و از این طریق کسب شهرت و اعتبار کنند. چرا که هیچ شرکت غرفه سازی با اجرایی ضعیف نمی‌تواند مشتریان آینده خود را حفظ نماید.

نمونه کارهای شرکت غرفه سازی رویداد گستران رستاک

مهمترین خدمات شرکت غرفه سازی

استفاده بهینه از فضا

شرکت غرفه سازی باید بتواند بر اساس اصول و استانداردهای چیدمان از فضای غرفه بهترین استفاده را کند. رعایت این اصول و استانداردها در طراحی غرفه باعث ایجاد آرامش افرادی می شود که در غرفه حضور دارند و همچنین برای مشتریان نیز حس جذابیت، حضور و ماندن در غرفه را القا می کند. بنابراین موضوع بسیار مهم در ساخت غرفه، بهینه سازی فضای غرفه می باشد.

 نورپردازی غرفه

یکی دیگر از موضوعات بسیار مهم جز خدمات شرکت غرفه سازی محسوب می شود اجرای نورپردازی غرفه است. محصولات یا تولیدات و خدمات شرکت ها ممکن است در گوشه و کنار فضای مختلف غرفه به خوبی دیده نشود.  همین عامل سبب دفع مشتری و در نتیجه فروش کمتر می شود. اما اگر نورپردازی در غرفه به درستی و توسط تکنسین‌های متبحر و استانداردهای لازم محیطی اجرا شود غرفه نمایشگاهی شما می تواند تبدیل به مکان جذابی برای بازدید کنندگان نمایشگاه شود.

بدون شک نورپردازی رنگ و بویی به غرفه شما می دهد که بازدیدکنندگان ناخودآگاه احساس می کند از آن ها برای حضور در غرفه شما دعوت شده است. نورپردازی غرفه باید سنخیت لازم را با نوع طراحی غرفه نمایشگاه نیز داشته باشد. متاسفانه عدم توجه به این نکته، ایجاد نور نامتناسب در فضای داخلی و بیرونی غرفه و بی توجهی به تاثیرات دمای رنگ در قسمت های مختلف موجب می شود غرفه شما به یک مکان معمولی تبدیل شود. به طوری که شرکت کنندگان در نمایشگاه به سادگی از کنار آن می گذرند. بنابراین طراحی دقیق لایه های نوری بر اساس فضای مختلف غرفه، یکی از خدمات شرکت غرفه سازی می باشد.

 چیدمان لوازم از مهمترین خدمات شرکت غرفه سازی

برخی از شرکت ها محصولات یا دستگاه هایی دارند که می خواهند آن را در غرفه نمایشگاهی در معرض دید تماشاگران و شرکت کنندگان قرار دهند. بنابراین چیدمان صحیح محصولات مختلف و انتخاب رنگ بر اساس متریال های استفاده شده در غرفه می‌تواند فضای بسیار چشمگیری برای شرکت شما ایجاد کند.

 طراحی حرفه ای غرفه

ایده طراحی غرفه خود را به صورت سفارشی و بر اساس ایده آل های خود به شرکت غرفه سازی ارائه دهید. اما توجه داشته باشید که وجود یک طراح مجرب و حرفه ای که سابقه کار زیادی دارد باعث می شود شما بهترین استفاده را از فرصت حضور در نمایشگاه داشته باشید. یک طراح با تمرکز بر عواملی مانند نور، رنگ، قوانین فنگ شویی و… فضایی شیک و مدرن را برای شما به وجود می آورد.

 توجه به نیازهای کارفرما

یکی دیگر از ملزومات خدمات شرکت های غرفه ساز، توجه به نیازهای کارفرما بر اساس بودجه آن می باشد. بنابراین در گام اول شما باید نظرات و نیازهای خود را با شرکت غرفه ساز در میان بگذارید. به طراح بگویید که چه انتظاری از فضای مورد نظر در نمایشگاه دارید. مطمئنا اگر با یک شرکت غرفه سازی حرفه ای وارد مذاکره شده باشید اثر نظرات و سلایق خود را بعداً در پیاده سازی غرفه خواهید دید.

بنابراین خود شما می توانید سهم بزرگی در تبلیغات و فروش محصولات و همچنین شناساندن شرکت خود به بازدیکنندگان داشته باشید.

 ارائه قیمت مناسب غرفه سازی

قیمت غرفه سازی بر اساس تعرفه های مشخص اعلام می شود. اما توجه داشته باشید که قیمت غرفه سفارشی یا غرفه پیش ساخته بر اساس نوع خدمات و زمینه کاری کسب و کارهای مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد. به عنوان مثال قرار است طراحی غرفه شما چه سبکی داشته باشد؟ از چه نوع کفپوشی می خواهید استفاده کنید؟ طراحی سقف و دیوارها به چه شکلی باشد؟ متراژ فضای داخلی غرفه، موقعیت نمایشگاه، نوع طراحی و… همه از گزینه هایی است که در قیمت غرفه سازی موثر است.

البته شرکت های غرفه ساز موظفند هر کدام از این گزینه ها را به صورت مجزا برای شما محاسبه کنند. معمولا بهترین شرکت غرفه سازی هزینه طراحی و ساخت غرفه را بر اساس معیارهای مختلفی به صورت ساعتی، متراژ  و یا به صورت درصدی و توافقی قرارداد می بندد.

مشاوره تخصصی ساخت غرفه

یک مشاور غرفه سازی حرفه ای پیشنهادات خود را بر اساس استانداردهای ساخت غرفه به شما ارائه می دهد. او موظف است به صورت کارشناسانه رنگ، فضا، نورپردازی و ساختار غرفه شما را تحلیل ‌کند. و سرانجام پلن های طراحی غرفه را بر اساس معیارهای مشخص و سلیقه شما با اهداف مشخص، شخصی سازی نماید.

 از دیگر خدمات شرکت غرفه سازی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • برگزاری جلسه حضوری و قرار ملاقات با شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار برای شنیدن نظرات، نیازها و دغدغه های آنان
  • ارائه طرح های مختلف بر اساس بودجه مشتریان و نوع کسب و کار آن ها
  • ایجاد طرح اولیه برای ایجاد ذهنیت در مشتریان و نشان دادن طرح ها به آنان
  • مشاوره تخصصی به مشتریان در زمینه نوع کفپوش ها، رنگ، نورپردازی و سایر متریال های ساخت غرفه
  • آماده سازی طرح نهایی غرفه با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری
  • اعلام زمان بندی اجرای پروژه و برآورد هزینه ساخت غرفه
  • تهیه سایر ملزومات جانبی مانند مبلمان، پوشش دیوارها، کف پوش و غیره در صورت نیاز
  • نظارت بر نصب و اجرای غرفه
  • بازدید از پروژه بعد از پایان کار برای اطمینان از کسب رضایت مشتری

 

 

http://rastak-expodesign.com

اشتراک گذاری